23.04.2014 13:36

Olainiete kļuvusi par Latvijas kausa ieguvēju mākslas vingrošanā

Olainiete kļuvusi par Latvijas kausa ieguvēju mākslas vingrošanā Olaines sporta centrs

Marika Zavadska izcīna uzvaru daudzcīņā un nopelna vēl četras godalgas sacensībās atsevišķos vingrojumos.

Jūrmalā notikušajās sacensībās 15 gadus vecā Olaines mākslas vingrotāja daudzcīņā četru vingrojumu summā savāca 60,750 punktus un otrās vietas ieguvēju Anastasiju Jefimovu apsteidza par 3,550 punktiem. Ceturtajā vietā ierindojās Ieva Valpētere no Babītes novada (53,750 p.).

Latvijas kausa izcīņas sacensībās atsevišķos vingrojumos Marika palika nepārspēta vingrojumos ar bumbu, vālītēm un lenti un vienīgi ar apli ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties liepājniecei Sofijai Ņikitinai.

Trīs godalgas ieguva I.Valpētere. Vingrojumā ar lenti viņa izcīnīja otro vietu, bet ar bumbu un apli ieņēma trešo vietu.

Vienlaikus notika arī Latvijas kausa izcīņa mākslas vingrošanā juniorēm (1999./2001. g.dz.), kurā piedalījās trīs Ķekavas novada sporta skolas audzēknes. 41 dalībnieces konkurencē Raiva Dombrovska ieņēma 20. vietu (38,500 p.), Elīza Bērziņa 30. vietu (33,900 p.) un Alise Gucāne 36. vietu (31,950 p.). Uzvarēja jelgavniece Karolīna Mizūne no sporta kluba "Baltic Flower" (55,800 p.).