23.04.2014 10:53

Ādažu florbolisti sagādā negaidītu zaudējumu līderiem FK "Ikšķile"

(1 balsojums)
Ādažu florbolisti sagādā negaidītu zaudējumu līderiem FK "Ikšķile" arhīvs

Rīgas atklātā florbola čempionāta otrajā posmā atlicis aizvadīt vienu spēli; Pierīgas komandām garantētas vietas izslēgšanas turnīrā.

Astoņu labāko komandu jeb superlīgas turnīra priekšpēdējā spēlē līderi florbola klubs "Ikšķile" savā laukumā uzņēma FK "Ādaži" spēlētājus un piedzīvoja negaidītu zaudējumu 4:6. Spēles gaitā ikšķilieši bija vadībā 2:0, 3:1 un 4:3, taču pēdējās desmit minūtēs izsēja pārsvaru un cieta trešo neveiksmi 14 sezonas spēlēs.

Uzvarētāju rindās visu sešu vārtu guvumos piedalījās Toms Piliksers – divi precīzi metieni un četras rezultatīvas piespēles. FK "Ikšķile" labā divus vārtus guva Rolands Zveja.

Par spīti zaudējumam Ikšķiles komanda saglabāja pirmo vietu superlīgas noslēguma turnīra tabulā, par četriem punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus Carnikavas florbolistus. Atkarībā no pēdējā mača "Nūjas.lv"–"Pārdaugavas Bigfoots" iznākuma florbola klubs "Ādaži" Rīgas čempionāta otro posmu pabeigs ceturtajā vai piektajā vietā.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā superlīgas 7. un 8. vietas ieguvēji sacentīsies ar rangā zemāk esošajām Cerību līgas divām labākajām vienībām, bet no otrās kārtas "play off" turnīrā iesaistīsies arī pārējie klubi. Atbilstoši nolikumam ceturtdaļfinālā pirmo četru vietu ieguvēji rindas kārtībā izvēlēsies sev pretiniekus no pārējām četrām komandām.