22.04.2014 12:02

Ķekavā lido lodes un veseri

Ķekavā lido lodes un veseri arhīvs

Pagājušā gada nogalē atklātajā mešanu disciplīnu sektorā aizvadīta Ķekavas kausa izcīņa jauniešiem lodes grūšanā un vesera mešanā, kurā piedalījās Ķekavas novada un Salaspils sporta skolu audzēkņi.

Sacensības divās mešanu disciplīnās notika četrās vecuma grupās, kurās kopā ar Pierīgas jaunajiem vieglatlētiem startēja arī viesi no Bauskas, Aizkraukles un vairākām citām Latvijas vietām.

Lodes grūšanā vecākajā A grupā (1997./98. g.dz.) jauniešiem pirmo vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas pārstāvis Kristaps Geks, kurš labākajā mēģinājumā sasniedza 13,47 metrus. Divas godalgotās vietas ķekaviešiem arī jaunākajā D grupā (2003./04. g.dz.) – otrais bija Rainers Geks (7,85 m) un trešais Artūrs Zāģers (7,68 m).

D grupā meitenēm pirmo vietu izcīnīja Linda Kreicuma (7,78 m) un trešo Veronika Juhņēviča (6,12 m), bet C grupā (2001./02. g.dz.) ceturtajā vietā palika Elīna Poča (6,91 m).

Vesera mešanā savu meistarību apliecināja Salaspils sporta skolas audzēkņi. A grupā pārliecinošu uzvaru guva Eļčins Vorobjovs (59,76 m), C grupā pirmais bija Makars Korotkovs (35,00 m) un trešais Ņikita Bogdanovs (28,86 m), bet D grupā otro vietu ieņēma Ramils Vorobjovs (30,14 m), par vienu pozīciju apsteidzot ķekavieti Artūru Zāģeru (27,03 m).

Trīs godalgas vesera mešanā ieguva Ķekavas novada sporta skolas sportistes. B grupā pirmo vietu izcīnīja Dace Kolosovska (36,90 m), bet D grupā otrā bija Veronika Juhņēviča (30,11 m) un trešā Linda Kreicuma (29,69 m).