22.04.2014 10:46

Salaspils komandai otrā vieta Latvijas karatē čempionātā

Latvijas džosui karatē čempionātā piedalījās 53 Salaspils Džosui karatē kluba audzēkņi, kuri dažādās vecuma grupās izcīnīja 21 godalgu.

Par Latvijas čempioniem kļuva Lūkass Ulmanis, Emīls Grīnbergs, Marta Aurēlija Auguste, Kirils Piotrovskis, Agnete Kate Mūrniece, Dveins Edvards Briedis, Armands Andriksons un Jānis Utāns.

Otrās vietas izcīnīja Raiens Lunts, Daniels Zubrinovs, Jēkabs Čudars, Alise Revjakova, Edgars Andriksons, Kārlis Kazakupčs un Raivis Suškevičs, trešās – Vitālijs Zimņikovs, Karolīna Tiščenko, Artūrs Demjanovs, Matīss Strautnieks, Vadims Stefankovs, Oļegs Sapogovs, Viktors Savickis un Aleksandra Binone.

Salaspils kluba audzēkņi Lūkass Ulmanis un Jānis Utāns tika atzīti par labākajiem čempionāta sportistiem un saņēma balvas nominācijā "Best Fighter", bet Salaspils novada komanda kopvērtējumā izcīnīja otro vietu, informēja klubā.

Ņemot vērā 2013./2014. mācību gada rezultātus, trīs labākie Salaspils novada sportisti – Edgars Andriksons, Lūkass Ulmanis un Jēkabs Čudars – augustā dosies uz Macujamas pilsētu Japānā, lai piedalītos Japānas karatē čempionātā "Lions Cup".