19.04.2014 19:06

Ķekavas un Mārupes riteņbraucēji startējuši Dobelē

Ķekavas un Mārupes riteņbraucēji startējuši Dobelē Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Sestdien Dobelē norisinājās šosejas riteņbraukšanas jaunatnes sacensību seriāla ""Baltais" Cerību kauss" pirmais posms un Dobeles kausa izcīņa 10 kilometru individuālajā braucienā.

""Baltais" Cerību kausā", kas paredzēts zēniem un jauniešiem, šosezon kopumā paredzēti astoņi posmi. Savukārt par Dobeles kausiem sacentās riteņbraucēji junioru, sieviešu, elites un senioru grupās.

Jauniešu grupā 42 dalībnieku vidū startēja pieci Ķekavas novada sporta skolas pārstāvji. Veiksmīgākais no viņiem bija Niklāvs Boļšis, kurš ieņēma astoto vietu, uzvarētājam igaunis Kristo Kukrusam zaudējot minūti un četras sekundes. 12. vietu ieņēma Kristofers Bindemanis (+1:14), 24. vietu Vladlens Gurkins (+2:15), 26. vietu Maksims Maslovs (+2:17) un 39. vietu Kristiāns Silamednis (+3:50).

Zēnu sacensībās uzvarēja dobelnieks Ādams Veins Rozenfelds, kurš 10 km distanci veica 15 minūtēs un 39 sekundēs. No trim Ķekavas novada sporta skolas audzēkņiem labākais bija Elvijs Zommers, kurš 30 dalībnieku konkurencē ieņēma 17. vietu (2:33 aiz uzvarētāja). 25. vietā Emīls Šulcs (+5:06) un 27. vietā Dāvis Gavars (+5:26).

Dobeles kausa izcīņā elites grupā otro vietu izcīnīja "RRS Grīva" komandas pārstāvis mārupietis Rihards Bartušēvičs, kurš par 36 sekundēm atpalika no pirmās vietas ieguvēja Kaspara Launerta. Savukārt V-70 grupā senioriem par uzvarētāju kļuva Mečislavs Bartušēvičs.

Astoņu jauniešu konkurencē septītajā vietā ierindojās ĶNSS audzēkne Krista Ratniece (3:35 aiz uzvarētājas Viktorijas Sipovičas), bet junioru sacensībās 22. vietu ieņēma vēl viens ķekavietis Edgars Maculēvičs (3:11 aiz lietuvieša Martina Stasikeļa).

""Baltais" Cerību kausa" otrais posms paredzēts 18. maijā Rīgā.