18.04.2014 19:44

Carnikavas basketbolisti netiek LBL3 finālā

Carnikavas basketbolisti netiek LBL3 finālā arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pusfināla atbildes spēlē Carnikavas komanda uzvar turnīra favorītus no BK "Salacgrīva", taču nespēj likvidēt 17 punktu deficītu un finālā neiekļūst.

Līdzīgi kā komandu pirmajā spēlē Carnikavā (65:82) pirmajā puslaikā cīņa ritēja teju punkts punktā – lielāko mājinieku pārsvaru (18:10) viesi ātri likvidēja (18:18). Toties otro puslaiku LBL3 pamatturnīra uzvarētāji Salacgrīvas basketbolisti iesāka ar 13 punktiem pēc kārtas, un tobrīd carnikaviešu izredzes atspēlēties divu maču summā jau bija praktiski zudušas (34:50).

Par spīti tam viņi vēl līdz trešās ceturtdaļas beigām panāca izlīdzinājumu (58:58), bet ceturtās ceturtdaļas sākumā arī izvirzījās vadībā (63:60). Līdz pamatlaika beigām laukumā atkal ritēja līdzīga spēle, kuras izskaņā mazliet veiksmīgāki bija Carnikavas basketbolisti – spēlē uzvara 75:73, sērijā zaudējums 140:155.

Carnikaviešu labā Jānis Ābols guva 19 punktus, Kristaps Briedis un Kristaps Odziņš pa 12 punktiem.

Sērijā par trešo vietu, kas ritēs līdz divām uzvarām, carnikaviešu pretinieki, visticamāk, būs kaimiņi no Saulkrastiem, kuriem 23. aprīlī paredzētajā pusfināla atbildes spēlē pret Rīgas Tehniskās universitātes komandu jāpaveic neiespējamais un jāatspēlē 28 punktu deficīts (pirmā spēle 58:86).