18.04.2014 18:15

BK "Mārupe" sper soli pretī bronzas medaļām

(1 balsojums)
BK "Mārupe" sper soli pretī bronzas medaļām Krišjānis Grantiņš

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pirmajā spēlē par trešo vietu Mārupes basketbolisti viesos iztērē 16 punktu pārsvaru, tomēr galotnē pārspēj Ogres basketbola skolas komandu.

Spēli veiksmīgāk iesāka ogrēnieši (15:6), taču līdz pirmās ceturtdaļas beigām viņi vairs neguva ne punkta, un vadībā jau izvirzījās Mārupes komanda (18:15). Otrās ceturtdaļas beigās mārupieši trīsarpus minutes nosargāja savu grozu neskartu, paši guva 16 punktus pēc kārtas un jau panāca 42:26 savā labā.

Pēc pārtraukuma labu laiku rezultāta starpība turējās 6–10 punktu robežās, taču puslaika vidū Ogres basketbolisti sāka pamazām starpību deldēt un piecas minutes līdz pamatlaika beigām atguva vadību (65:69). Šajā kritiskajā brīdī BK "Mārupe" spēlētājiem tomēr izdevās apturēt laukuma saimnieku ofensīvu un ar izrāvienu 9:0 vēlreiz izvirzīties vadībā. Izskaņā, pateicoties pietiekami labai precizitātei soda metienu izpildē, viesi svinēja uzvaru 82:77.

Mārupes kluba labā pa 22 punktiem guva Artūrs Kramiņš un Toms Straudovskis, 13 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Riharda Pāžes kontā.

Otrā spēle sērijā līdz divām uzvarām notiks svētdien plkst. 18 Mārupes sporta kompleksā. Uzvaras gadījumā mārupieši debijas sezonā LBL otrajā divīzijā kļūs par bronzas laureātiem. Ja mājinieki piedzīvos zaudējumu, 24. aprīlī Ogrē notiks izšķirošā trešā spēle.

LBL2 pamatturnīru Ogres basketbola skolas komanda beidza ceturtajā, bet BK "Mārupe" – sestajā vietā.