17.04.2014 15:20

Mārupe/"Sport2000" komanda Dubultamatieru līgas pusfinālā

Mārupe/"Sport2000" komanda Dubultamatieru līgas pusfinālā arhīvs

Mārupes basketbolisti pārvarējuši populārā amatieru basketbola turnīra elites grupas izslēgšanas turnīra pirmo kārtu un iekļuvuši labāko četriniekā.

Pamatturnīrā Mārupe/"Sport2000" komanda guva 17 uzvaras 22 spēlēs un ieņēma otro vietu. Ceturtdaļfinālā viņiem pretī stājās septītās vietas ieguvēji Rīgas brīvostas pārvaldes komanda. Pirmajā mačā mārupieši svinēja pārliecinošu uzvaru 116:73, bet otrajā mačā viņiem tika piešķirta tehniskā uzvara 20:0.

Ceturtdaļfināla kārtu neizdevās pārvarēt divām citām Pierīgas komandām. Pamatturnīrā piekto vietu ieguvusī "Kursa MRU"/Mārupe divu spēļu summā (63:87 un 72:65) zaudēja "Latvijas Gāzes" komandai. Savukārt basketbola klubs "Salaspils" piekāpās "Leifheit"/Latvijas Universitātes basketbolistiem (71:71 un 66:85). Tieši "Leifheit"/LU būs Mārupes/"Sport 2000" pretinieki pusfinālā.

Pirmās līgtas turnīrā ceturto vietu ieņēma BK "Upesciems" basketbolisti (15 uzvaras 22 spēlēs), taču pārspēlēs ar elites līgas devītās vietas ieguvējiem "ThermoKid"/Ķekava Garkalnes novada komanda piedzīvoja zaudējumus 70:73 un 44:63. Ķekavas vienība līdz ar to saglabājusi vietu elites grupā.

DAL otrajā līgā piedalījās trīs komandas ar Pierīgas "pierakstu". 14 vienību konkurencē "RXG"/Ķekava ieņēma piekto vietu (16-10), Ādažu "Emerald" astoto (12-14), bet "Čiekurs" no Babītes neguva nevienu panākumu un palika pēdējā vietā.

+35 līgā senioriem aizvadītas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas pirmās spēles. "Kursa MRU"/Mārupe vienība, kas pamatturnīru beidza otrajā vietā, pārliecinoši pieveica "R.A. Line" vienību 80:50, bet regulārās sezonas trešās vietas ieguvēji BK "Stopiņi" basketbolisti piekāpās rangā zemāk esošajai vienībai "Corporate Sollutions" 53:68. Atbildes spēles paredzētas nākamnedēļ.