17.04.2014 13:16

"Ķekavas Bulldogs" florbolistēm jaunatnes čempionāta bronza

"Ķekavas Bulldogs" florbolistēm jaunatnes čempionāta bronza Latvijas Florbola savienība

Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionāts jaunietēm U-18 vecuma grupā noslēdzies ar visu četru komandu finālturnīru Kocēnos.

2x18 minūtes garā pusfināla spēlē pret mājiniecēm Kocēnu kluba "Rubene" florbolistēm "Ķekavas Bulldogs" meitenes nenosargāja 2:1 pārsvaru un piekāpās pagarinājumā 2:3. Sekoja mačs par trešo vietu, kurā ķekaviešu pretinieces bija florbola skolas "Masters/"Blindsave" komandas spēlētājas.

Līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei rezultāts bija neatklāts, un tikai 15 sekundes līdz beigām uzvaru un bronzas medaļas nesošos vārtus "buldodžu" labā guva "lielajā" komandā sezonu aizvadījusī Inga Ametere – 1:0. Par labāko spēlētāju Ķekavas komandas rindās šajā mačā atzina vārtsardzi Elīnu Jeigi, kura neielaida nevienus vārtus.

Par Latvijas jaunatnes čempionēm vecākajā U-18 grupā kļuva kluba "Rīgas lauvas" florbolistes, kuras finālā ar 3:1 pārspēja "Rubeni".

Kā zināms, šosezon Latvijas dāmu virslīgas turnīrā "Ķekavas Bulldogs" florbolistes pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja bronzas godalgas.