16.04.2014 14:32

Pierīgas skolu futbola turnīrā uzvar Olaines un Pļavniekkalna puikas

Pierīgas skolu futbola turnīrā uzvar Olaines un Pļavniekkalna puikas Salaspils sporta nams

Otrdien Salaspils sporta nama stadionā norisinājās Ķekavas, Olaines un Salaspils novada skolu futbola turnīri, kurus organizēja Salaspils sporta skola.

Sacensībās 2000./01. gadā dzimušo vecuma grupā piedalījās četras komandas. Par uzvarētājiem kļuva Olaines 2. vidusskolas komanda, kas izšķirošajā ar 1:0 spēlē pārspēja Salaspils 2. vidusskolu.

Trešo vietu ieņēma Olaines 1. vidusskolas un ceturto – Daugmales pamatskolas audzēkņi, informēja Salaspils sporta namā.

2002./03. g. dz. grupas turnīrā spēlēja sešas komandas. Pirmo vietu izcīnīja Ķekavas novada Pļavniekkalna sākumskolas jaunie futbolisti, kuri finālspēlē pārspēja Olaines 2. vidusskolas komandu. Trešajā vietā arī šajā vecuma grupā ierindojās Olaines 1. vidusskolas audzēkņi.

Tālākas vietas ieņēma Daugmales pamatskolas, Salaspils 2. vidusskolas un Baložu vidusskolas skolēni.