15.04.2014 11:00

Siguldas jaunie dambretisti izcīna Latvijas čempionu titulu

Siguldas jaunie dambretisti izcīna Latvijas čempionu titulu arhīvs

Siguldas sporta skolas audzēkņi uzvarējuši Latvijas komandu čempionātā simtlauciņu dambretē vecuma grupā līdz desmit gadiem (U-10).

Ogrē notikušajā turnīrā piedalījās deviņpadsmit komandas (katrā trīs puiši un viena meitene), kas septiņās kārtās noskaidroja galīgo vietu sadalījumu.

Siguldas sporta skolas dambretisti septiņos mačos izcīnīja sešas uzvaras un vienreiz nospēlēja neizšķirti, nopelnīja 13 punktus no 14 iespējamiem un par diviem punktiem apsteidza otrās vietas ieguvējus Lielvārdes un Ogres apvienoto komandu.

Individuāli Rinalds Garkalns pie trešā galdiņa uzvarēja visas partijās un nopelnīja maksimālo punktu skaitu (14), Kristānam Lelim 10 punktu, Artūram Jeguram deviņi un Kristīnei Urtānei 13 punkti.

Ceturtajā vietā kopvērtējumā ierindojās otrā Siguldas komanda "Sigcer" (10 p.), kuras sastāvā spēlēja Felikss Liepa, Roberts Bete, Ņikita Morozovs un Keita Eglīte, bet Siguldas trešā komanda palika pēdējā 19. vietā (3 p.).

Pie godalgotas vietas siguldieši tika arī Latvijas komandu čempionātā simtlauciņu dambretē U-13 vecuma grupā.

Izcīnot 10 punktus no 14 iespējamiem, Siguldas sporta skolas audzēkņi Rainers Broks, Vilnis Lenbergs, Sintija Brigzne un Līva Oliņa ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties vienīgi Kuldīgas novada sporta skolas jaunajiem dambretistiem.