14.04.2014 22:02

Mārupes basketbolisti cīnīsies par bronzas medaļām

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pusfināla izšķirošajā trešajā spēlē basketbola klubs "Mārupe" pirmdien piekāpās Ventspils Augstskolas komandai un finālā neiekļuva, taču turpinās cīņu par bronzas godalgām.

Pirmā puslaika vidū gūstot 12 punktus pēc kārtas, ventspilnieki panāca 26:18 pārsvaru, un drīz pēc tam rezultāta starpība pirmo reizi pārsniedza 10 punktu robežu (38:27). Toties otro puslaiku labāk iesāka mārupieši, un trešās ceturtdaļas vidū mājinieku pārsvars tika sadeldēts līdz viena precīza metiena tiesai (50:48).

Šinī brīdī risinājās izšķirošie notikumi laukumā. BK "Mārupe" basketbolisti gandrīz septiņas minūtes nespēja uzbrukumus pabeigt ar rezultatīvu metienu, un Ventspils studenti ar izrāvienu 14:0 panāca 64:48 savā labā. Mārupes komanda centās atjaunot intrigu, samazinot starpību līdz "mīnus deviņi" (73:64), taču pēdējās divas minūtes atkal nospēlēja "sausā" – zaudējums 64:82 spēlē un 1:2 pusfināla sērijā.

BK "Mārupe" labā Toms Straudovskis guva 16 punktus, Rihards Pāže 14 un Artūrs Kramiņš 11 punktus. Ventspilniekiem vairāk nekā pusi punktu divatā sameta Toms Leimanis (25) un Klāvs Čavars (20).

Kā zināms, pusfināla pirmajā spēlē Ventspilī laukuma saimnieki uzvarēja 84:69, bet svētdien Mārupē mājinieki revanšējās – uzvara 78:69.

Sērijā par trešo vietu mārupiešu sāncenši būs otrdien paredzētās otrās pusfināla sērijas Ventspils "Baltijas Tranzīta serviss"–Ogres basketbola skola trešās spēles zaudētāji. Sērija par bronzas medaļām ritēs līdz divām uzvarām.