13.04.2014 18:32

BK "Mārupe" nopelna vēl vienu braucienu uz Ventspili

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas pusfināla otrajā spēlē basketbola klubs "Mārupe" revanšējas Ventspils Augstskolas komandai, panāk izlīdzinājumu sērijā un pirmdien Ventspilī aizvadīs izšķirošo cīņu par iekļūšanu finālā.

Svētdien Mārupes sporta kompleksā notikušajā spēlē pirmie uzvarai nopietni pieteicās ventspilnieki, kuri veiksmīgi aizvadīja pirmās ceturtdaļas beigās un to pabeidza ar 22:15 savā labā. Taču spēles otrajā posmā mārupieši atbildēja ar 11:2 izrāvienu un uz brīdi pat atguva vadību (34:33). Pirmais puslaiks beidzās 37:40.

Visa trešā ceturtdaļa pagāja punkts punktā, bet ceturtās ceturtdaļas sākumā BK "Mārupe" basketbolisti dažu minūšu laikā panāca "plus astoņi" (67:59) un, lai arī pretinieki vienubrīd pietuvojās līdz diviem punktiem, vadības grožus vairs neatdeva – uzvara 78:69.

Mārupes komandas labā Rihards Pāže guva 23 punktus, Artūrs Kramiņš 18, Toms Straudovskis 13 un Mārtiņš Šteinbergs 11 punktus.

Kā zināms, pusfināla pirmajā spēlē Ventspilī laukuma saimnieki uzvarēja 84:69. Izšķirošā spēle sērijā līdz divām uzvarām Ventas krastos notiks pirmdien plkst. 20.15.