11.04.2014 19:52

Stopiņu handbolistes iekļūst finālā

Stopiņu handbolistes iekļūst finālā Krišjānis Grantiņš

Stopiņu novada handbola komanda šīs sezonas uzvaru sēriju pagarina līdz 17 spēlēm un garantē vismaz sudraba medaļas.

Pusfināla atbildes spēle piektdien Ulbrokā pret Dobeles sporta skolas komandu izrādījās ļoti līdzīga abu klubu pirmajam mačam pirms nedēļas (37:26). Stopiņu handbolistes ne reizi nenokļuva zaudētājās, un arī neizšķirts tika divreiz fiksēts tikai pirmajās minūtēs. Taču arī nekur tālu dobelnieces sāncensēm aizbēgt neļāva.

Pirmais puslaiks beidzās 17:14 Stopiņu NHK labā, bet vēl otrā puslaika vidū laukuma saimnieču pārsvars bija minimāls (23:22). Palīdzēja pieprasītais pārtraukums, pēc kura mājinieces kļuva neapturamas, spēli beidza ar 10:2 spurtu un svinēja uzvaru 33:24 (sērijā līdz divām uzvarām 2:0).

Uzvarētāju labā Elza Seržante guva deviņus, Lana Nikolajeva astoņus un Elita Ekkerte sešus vārtus.

Stopiņu NHK pretinieces finālā kļūs zināmas nedēļas nogalē LSPA un Ludzas kluba "Latgols" komandu divcīņā. Pusfināla pirmajā spēlē ludzānietes viesos sagādāja pašreizējām Latvijas čempionēm zaudējumu 26:24. Sestdien un, ja būs nepieciešams, svētdien komandas tiksies Ludzā.