09.04.2014 21:26

Nacionālās volejbola līgas sērijā par trešo vietu ķekavieši zaudē volejbola klubam "Aizkraukle" un sezonu beidz ceturtajā vietā.

Kā zināms, pirmajā spēlē Baložu vidusskolas zālē grūtu uzvaru piecos setos guva LSPA/Ķekavas novada komanda, bet Aizkrauklē četros setos pārāki bija laukuma saimnieki. Sērijas uzvarētāji un bronzas medaļas laureāti bija jānoskaidro izšķirošajā trešajā spēlē Baložos.

Abu pirmo setu sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, taču vēlāk Aizkraukles volejbolisti pārņēma vadību un sagādāja Ķekavas novada komandai zaudējumus 22:25 un 21:25.

Trešais sets aizritēja gluži līdzīgā cīņā, taču galotnē atkal pārāki izrādījās viesi (23:25), kuri līdz ar to uzvarēja gan mačā (3:0), gan visā sērijā (2:1).

Nacionālās līgas pamatturnīru LSPA/Ķekavas novada komanda beidza piektajā, bet VK "Aizkraukle" astotajā vietā. Ceturtdaļfinālā ķekavieši ar 2:0 uzvarēja volejbola klubu "Mārupe", bet pusfinālā ar 1:2 zaudēja VK "Aizpute".

Pagājušajā gadā LSPA/Ķekavas novada volejbolisti kļuva par bronzas medaļu laureātiem.