08.04.2014 14:37

Olainete labākā no Latvijas mākslas vingrotājām

Olainete labākā no Latvijas mākslas vingrotājām arhīvs

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā aizvadītas 15. starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā "Baltijas aplis", kurās skatītāji varēja vērot 17 valstu pārstāvēto vingrotāju sniegumu.

Par labāko sacensībās kļuva Krievijas sportiste Aleksandra Soldatova, kura uzvarēja gan daudzcīņā (70,600 punkti), gan atsevišķos vingrojumos ar riņķi, vālītēm un lenti. Vingrojumā ar bumbu labāko rezultātu uzrādīja daudzcīņas otrās vietas ieguvēja (68,400 p.) Arina Averina no Krievijas.

Labākā no Latvijas mākslas vingrotājām bija olainiete Marika Zavadska. Daudzcīņā viņa ieņēma desmito vietu (60,400 p.) un arī kvalificējās finālsacensībām vingrojumā ar apli, kurā ierindojās sestajā vietā.

Startējot ārpus konkurences, 24. rezultātu daudzcīņā uzrādīja Rīgas Vingrošanas skolas pārstāve Ieva Valpētere no Babītes novada (48,700 p.).