05.04.2014 18:07

Futbolistiem vārtu birums pirmajā kārtā

"Syform" Latvijas pirmās līgas turnīru sestdien atšķirīgiem panākumiem sākuši Pierīgas futbola klubi no Ķekavas, Olaines un Salaspils.

Iespaidīgu uzvaru 6:0 (3:0) pār futbola klubu "Pļaviņas", pateicoties rezultatīvam viesspēlētāju sniegumam, savā laukumā Ķekavā guva FK "Auda" futbolisti. 16. minūtē rezultātu atklāja brazīlietis Felipe, desmit minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja japānis Šo Goto, bet neilgi pirms pirmā puslaika beigām Felipe otro reizi raidīja bumbu viesu vārtos.

Pēc pārtraukuma desmit minūšu laikā abi pieminētie leģionāri katrs guva vēl pa vieniem vārtiem, bet 77. minūtē Felipe ar savu ceturto precīzo sitienu panāca galīgo rezultātu 6:0.

"Goliem" vēl bagātāka izrādījās spēle Valmierā, kur pie vietējās "Valmiera Glass" FK/BSS komandas viesojās Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" futbolisti. Pirmajā pusstundā bumba četras reizes ielidoja olainiešu vārtos, taču drīz pēc tam mājinieki palika skaitliskā mazākumā, un vēl līdz pārtraukumam Ronaldam Princam izdevās vienus vārtus atgūt, bet pēc pārtraukuma četru minūšu laikā japāņu leģionārs Go Nagaoka un vēlreiz Princs samazināja starpību līdz minimumam – 4:3.

Par nelaimi AFA "Olaine" futbolistiem, labi iesākto turpināt neizdevās. Valmierieši īsā laikā vēl trīs reizes ieraidīja bumbu viesu vārtos un svinēja uzvaru 7:3.

Zaudējumu sezonas debijā nācās piedzīvot arī Salaspils komandai, tiesa, spēlē ar pavisam citādu sižetu. Cīņā ar Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas futbolistiem līdz pat otrā puslaika kompensācijas laikam rezultāts nebija atklāts, taču tad viesiem izdevās gūt vienīgos vārtus – 0:1.

Otrās kārtas spēle Pierīgas futbola komandas aizvadīs 12. un 13. aprīlī. AFA "Olaine" savā laukumā uzņems "FB Gulbene" vienību, salaspilieši viesosies pie FK "Tukums 2000"/TSS futbolistiem, bet FK "Auda" izbraukumā spēlēs ar rēzekniešiem.