05.04.2014 16:25

Stopiņu handbolistes pusceļā uz finālu

Latvijas dāmu handbola čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē uzvaru izcīnījušas Stopiņu novada komandas spēlētājas.

Pusfinālā Stopiņu kluba pretinieces ir Dobeles sporta skolas handbolistes, kuras iepriekšējās kārtā pārspēja Salaspils sporta skolas komandu. Sērijā, kas rit līdz divām uzvarām, pirmā spēle notika sestdien Dobelē.

Kaut arī stopiņietes zaudētājās nebija ne brīdi un beigās guva pārliecinošu uzvaru, panākums nenāca nemaz tik viegli. Pirmā puslaika vidū viešņas bija jau ieguvušas solīdu pārsvaru 13:5, taču dobelnieces pamazām starpību deldēja, un 39. minūtē rezultāts bija vairs tikai 22:21 Stopiņu NHK labā.

Vēl 12 minūtes līdz beigām viesu komandas pārsvars bija ne visai drošs (25:23), un tikai tad Stopiņu handbolistes veica izšķirošo izrāvienu 33:24 un beigās svinēja uzvaru 37:26 (18:14). Uzvarētāju labā lauvas tiesu vārtu četratā guva Lana Nikolajeva, Elita Ekkerte (pa 10), Elza Seržante (9) un Ivita Asare (7).

Pusfināla sērijas otrā spēle notiks 11. aprīlī Ulbrokā. Ja Dobeles komandai izdosies revanšēties, izšķirošais trešais mačs notiks turpat Ulbroka dienu vēlāk.

Virslīgas pamatturnīru Stopiņu NHK komanda pabeidza pirmajā vietā, uzvarot visas 15 spēles, bet dobelnieces ar sešām uzvarām 15 mačos ieņēma ceturto vietu.