03.04.2014 12:31

Salaspils un Ulbrokas komandām uzvaras mini handbola turnīrā

Salaspils un Ulbrokas komandām uzvaras mini handbola turnīrā Latvijas Handbola federācija

Izstādē "Atpūta un sports 2014" Ķīpsalā divas dienas notika mini handbola turnīri skolu un klubu komandām. Jau ierasts, ka meiteņu konkurencē starp labākajām bija Salaspils jaunās handbolistes.

Meiteņu turnīrā piecu komandu vidū bija divas Salaspils 2. vidusskolas vienības – viena no tām kļuva par turnīra uzvarētāju, otra palika pēdējā piektajā vietā. Trešo vietu ieņēma Vangažu vidusskolas meitenes. Puišu turnīrā vangažnieki bija pārstāvēti ar divām komandām un ieņēma septīto un pēdējo desmito vietu.

Dienu vēlāk mini handbolā "Open" turnīrā sacentās klubu un sporta skolu pārstāvji. Meiteņu sacensībās Salaspils komandas ieņēma pirmās divas vietas. Vienā no diviem zēnu turnīriem – 2002./03. gadā dzimušajiem – pirmo vietu izcīnīja Ulbrokas jaunie handbolisti. Gadu jaunāko spēlētāju spēlēs Ulbrokas komanda ieņēma otro vietu aiz Tērvetes vienības. Pieticīgāki bija Vangažu vienību sasniegtie rezultāti.

Kopumā sacensībās startēja 31 komanda jeb 217 dalībnieki, aizvadot 83 spēles.