02.04.2014 12:14

Vangažu vidusskolēni – drošākie un veiklākie Pierīgā

Vangažu vidusskolēni – drošākie un veiklākie Pierīgā Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvalde

Zaķumuižā aizvadītas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu stafešu sacensības "Drošie un veiklie", kurās piedalījās divpadsmit Pierīgas mācību iestāžu 2000./01. gadā dzimušo skolēnu komandas.

Sacensību dalībnieki sacentās astoņās dažādās stafetēs ar basketbola un futbola bumbām, pildbumbām, vingrošanas apļiem u. c. Katrā stafetē izcīnītās vietas tika saskaitītas, un labākie tika noteikti pēc mazākās gūto vietu summas.

Pirmo vietu izcīnīja Vangažu vidusskolas komanda, kas gan uzvarēja tikai divās stafetēs, toties piecās bija labāko trijniekā un tikai vienā bija zemāk par ceturto vietu, kopā savācot 27 punktus. Čempionu rindās startēja Elīna Goldina, Anastasija Babarikina, Aleksandra Gurkina, Darja Petrago, Rolands Celmiņš, Iļja Luškins, Alvis Sorokins un Dāvids Narsija.

Par diviem punktiem vairāk nopelnīja Ulbrokas vidusskolas skolēni Ērika Potapenko, Sabīne Rudzīte, Liene Kalvāne, Sandis Senkāns, Ernests Rūdolfs Mote, Valters Nodievs un Sandis Oto. Viņiem viena pirmā, divas otrās, viena trešā vieta atsevišķās disciplīnās un otrā vieta kopvērtējumā.

30 punktus ieguva Ādažu vidusskolas komanda, kas izcīnīja visvairāk uzvaru (trīs), taču neveiksmes divās citās stafetēs neļāva viņiem kopvērtējumā pakāpties augstāk par trešo vietu. Komandā startēja Īva Frančeska Cera, Elīza Isajeva, Alise Dzirkale, Enija Šmite, Patriks Stērninieks, Herberts Zeibots, Kārlis Induss un Kristofers Kalvaitis.

Tālākajās vietās ierindojās Mārupes vidusskola (36 p.), Carnikavas pamatskola (38), Ropažu vidusskola (57), Zaķumuižas pamatskola (58), Babītes vidusskola (62), Mārupes pamatskola (66), vidusskola "Patnis" (68), Stopiņu pamatskola (69) un Mālpils novada vidusskola (84).

2013./14. mācību gada Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles noslēgsies ar krosa stafešu sacensībām 29. aprīlī.