26.03.2014 11:43

Ikšķiles un Ādažu florbolistiem kārtējie panākumi

(1 balsojums)
Ikšķiles un Ādažu florbolistiem kārtējie panākumi arhīvs

Rīgas atklātajā florbola čempionātā nobeigumam tuvojas otrā posma turnīri. Superlīgā pirmās trīs vietas ieņēmušas Ikšķiles, Carnikavas un Ādažu komandas.

Turnīra līderi un pagājušā gada Rīgas čempionāta uzvarētāji florbola kluba "Ikšķile" spēlētāji panākumu sēriju pagarināja ar uzvaru 12:6 pār komandu "Pārdaugavas Bigfoots". Mača liktenis būtībā jau tika izšķirts pirmajās divas trešdaļās, ko ikšķilieši pabeidza ar rezultātu 10:3 savā labā. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Raimonds Zemzāle.

Krietni grūtāk uzvara nāca florbola klubam "Ādaži", kas ar 8:5 pārspēja superlīgas pēdējā astotajā vietā esošo komandu "Paw J". Vēl 47. minūtē rezultāts bija neizšķirts 5:5, un tikai tad ādažniekiem izdevās iegūt izšķirošo pārsvaru. Divus vārtus pēdējās desmit minutes guva Jānis Peičs, divi precīzi metieni arī Toma Piliksera kontā.

Superlīgas turnīra tabulā FK "Ikšķile" ir 24 punkti (10 spēlēs), Carnikavai 19 (9), FK "Ādaži" 17 (9). Ceturtdien plkst. 21.15 Carnikavas pamatskolas sporta zālē vietējais florbola klubs uzņems komandu "Fastum".

Rīgas čempionāta otrajā posmā komandām atlicis aizvadīt pa 2–4 spēlēm. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā superlīgas 7. un 8. vietas ieguvēji sacentīsies ar rangā zemēk esošajām Cerību līgas divām labākajām vienībām, bet no otrās kārtas "play off" turnīrā iesaistīsies arī pārējie klubi.