25.03.2014 14:54

Mārupes tekvondo sportistiem panākumi starptautiskās sacensībās

Trenera Vitālija Lepina-Žagara audzēkņi Dāvids Bērziņš un Kārlis Orleāns startējuši starptautiskā tekvondo turnīrā "Luxemburg Open".

Kārlis Orleāns svara kategorijā līdz 80 kilogramiem vīriešiem Luksemburgā ieņēma pirmo vietu, uzvarot trijās cīņās. Dāvids Bērziņš pirmo cīņu ar rezultātu 5:3 zaudēja Vācijas sportistam un no cīņas par godalgām izstājas. Turnīrā kopumā piedalījās 450 sportisti no 18 valstīm, informēja Mārupes sporta centrā.

Dāvids Bērziņš guvis godalgotās vietas divās citās starptautiskās sacensībās. "Koenig Open" turnīrā Krievijas pilsētā Kaļiņingradā viņš izcīnīja trešo vietu svara kategorijā līdz 48 kg junioriem, bet sacensībās "Junije nadeždi" Baltkrievijā, Grodņā, ieņēma pirmo vietu svara kategorijā līdz 48 kg junioriem.