23.03.2014 18:58

LSPA/Ķekavas novada volejbolistiem zaudējums un uzvara

LSPA/Ķekavas novada volejbolistiem zaudējums un uzvara VK LSPA/Ķekavas novads

Nacionālās volejbola līgas pusfināla sērijā līdz divām uzvarām, kurā tiekas LSPA/Ķekavas novada un Aizputes komandas, finālisti tiks noskaidroti otrdien izšķirošajā trešajā spēlē.

Sestdien pirmajā spēlē Aizputē viesi sīvā cīņā zaudēja pirmo divu setu galotnes, un tikai trešajā setā laukuma saimnieki ātri ieguva solīdu pārsvaru un bija krietni pārāki – ķekaviešiem zaudējums 0:3 (23:25, 22:25, 18:25).

Svētdien Baložu vidusskolā LSPA/Ķekavas novada komanda revanšējās četros setos. Pēc mājinieku uzvarām pirmo divu setu galotnēs Aizputes volejbolisti bija mazliet veiksmīgāki trešajā, toties ceturtajā atkal uzvarēja laukuma saimnieki – 3:1 (25:23, 25:22, 24:26, 25:21).

Izšķirošā trešā spēle notiks otrdien vakarā Aizputē. Tās uzvarētāji Nacionālās līgas finālā tiksies ar volejbola klubu "Ventspils", kas otrā pusfinālā divreiz uzvarēja VK "Aizkraukle" volejbolistus (3:2 un 3:0). Zaudētāji aizvadīs sēriju par trešo vietu.