21.03.2014 19:43

Mārupes basketbolisti iekļūst LBL2 ceturtdaļfinālā

Mārupes basketbolisti iekļūst LBL2 ceturtdaļfinālā Krišjānis Grantiņš

Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijas (LBL2) izslēgšanas turnīra pirmo kārtu pārvarējis basketbola klubs "Mārupe", kas astotdaļfināla sērijas otrajā spēlē piektdien otrreiz uzvarēja bērnu un jauniešu basketbola skolas (BJBS) "Rīga"/DSN komandu.

Izbraukuma spēlē "Daugavas" sporta namā mārupiešiem veiksmīgs otrās ceturtdaļas sākums ļāva sasniegt pirmo vērā ņemamo pārsvaru 30:18. Atpūtā ejot – 37:27. Taču otro puslaiku laukuma saimnieki iesāka ar sešiem punktiem pēc kārtas un brīdi vēlāk samazināja starpību līdz 42:39.

Tad Mārupes basketbolisti mājinieku ofensīvu piebremzēja, puslaika vidū veica izšķirošo izrāvienu 8:0 un atjaunoja solīdu 58:45 pārsvaru. Maču pabeidzot ar diviem precīziem trīspunktu metieniem pēdējā pusminūtē (pavisam tādu bija 13), viņi svinēja visai pārliecinošu uzvaru 76:58.

BK "Mārupe" labā Rihards Pāže guva 16 punktus, Mārtiņš Šteinbergs 15, Toms Straudovskis 13 un Artūrs Kramiņš 12 punktus.

Kā zināms, pirmajā spēlē mārupieši guva panākumu 81:69 un uzvarēja sērijā līdz divām uzvarām 2:0.

Ceturtdaļfināla sērijā, kas tāpat ritēs līdz divām uzvarām, BK "Mārupe" pretinieki būs LBL2 otro posmu trešajā vietā pabeigusī Rīgas Stradiņa universitātes komanda. Šosezon savstarpējās spēlēs katra komanda guvusi pa vienai uzvarai – mārupieši 107:72, studenti 82:77.