19.03.2014 10:51

Saulkrastu basketbolisti nodrošina vietu labāko trijniekā

Saulkrastu basketbolisti nodrošina vietu labāko trijniekā arhīvs

Vienu spēli līdz Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pamatturnīra beigām Saulkrastu komanda garantējusi laukuma priekšrocības vismaz izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.

Otrdien saulkrastieši savā laukumā ar 82:62 visai pārliecinoši uzvarēja Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu, kas teorētiski varētu būt viņu pretinieki ceturtdaļfinālā.

Mājinieku pirmo izrāvienu otrās ceturtdaļas sākumā (33:19) baušķenieki diezgan ātri likvidēja (35:31), taču trešajā ceturtdaļā Saulkrastu basketbolisti atkal ieguva 15 punktu pārsvaru (48:33). Ceturtās ceturtdaļas sākumā starpība saruka līdz pieciem punktiem (62:57), tomēr spēles izskaņā laukuma saimnieki dominēja un pabeidza maču ar lielāko pārsvaru spēlē.

Saulkrastu komandas rindās Toms Provejs izcēlās ar 20 punktiem, 10 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm. Roberts Bulāns guva 17, Edgars Melders 12 punktus.

Līdz ar uzvaru pār Bauskas basketbolistiem – divdesmito šajā sezonā – saulkrastieši nodrošinājuši vismaz trešo vietu LBL3 pamatturnīra noslēguma tabulā (20-5). Priekšā ir tikai Salacgrīvas (22-2) un RTU (20-4) komandas, bet aiz muguras BK "Sigulda" (18-7) un Carnikava (17-8). Bauskas BJSS šobrīd ir sestajā vietā (12-13).

Regulārās sezonas pēdējo spēli Saulkrastu komanda aizvadīs 28. martā Siguldā. Tajā pašā dienā ar maču pret RTU pamatturnīru beigs Carnikavas basketbolisti.