16.03.2014 21:21

LSPA/Ķekavas novads iekļūst Nacionālās volejbola līgas pusfinālā

LSPA/Ķekavas novads iekļūst Nacionālās volejbola līgas pusfinālā Krišjānis Grantiņš

Ceturtdaļfināla sērijā ķekavieši divreiz uzvarēja pagājušās sezonas finālistus Mārupes volejbola klubu.

Svētdien Baložu vidusskolas sporta zālē notika sērijas otrā spēle, kurā mājinieku statusā bija LSPA/Ķekavas novada komanda. Tika lauzta tradīcija, un pirmo reizi šajā sezonā abu Pierīgas klubu savstarpējā spēlē virsroku guva laukuma saimnieki.

Zaudējuši pirmajā un ceturtajā setā, ķekavieši svinēja uzvaru aizraujošā piecu setu cīņā 3:2 (17:25, 26:24, 26:24, 25:27, 15:11) un pabeidza sēriju līdz divām uzvarām 2:0.

LSPA/Ķekavas novada volejbolistu pretinieki Nacionālās līgas pusfinālā kļūs zināmi otrdien pēc pārējo ceturtdaļfināla sēriju beigām.

Pamatturnīru VK "Mārupe" volejbolisti beidza ceturtajā vietā, "play off" pirmajā kārtā iegūstot laukuma priekšrocības, bet LSPA/Ķekavas novads starpfinišu sasniedza piektajā vietā.