14.03.2014 10:32

Carnikaviešiem zaudējums florbolā, uzvara basketbolā

Carnikaviešiem zaudējums florbolā, uzvara basketbolā Krišjānis Grantiņš

Rīgas atklātajā florbola čempionātā un Latvijas Basketbola līgas trešajā divīzijā ceturtdien kārtējās spēles aizvadījušas Carnikavas komandas.

Florbolisti spēlē ar Armijas florbola klubu pēc divām trešdaļām bija vadībā 6:3, taču pēdējā periodā pamanījās ielaist piecus vārtus un beigās piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā 8:9.

Zaudējums carnikaviešiem liedza panākt Superlīgas turnīra līderus FK "Ikšķile" florbolistus, kuriem pēc astoņām spēlēm ir par diviem punktiem vairāk.

Savukārt Carnikavas basketbola komanda LBL3 turnīrā guva it kā pārliecinošu uzvaru 90:67 viesos pār Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu. Vēl trešās ceturtdaļas vidū vadībā bija baušķenieki (60:51), taču tad viesi guva 25 (!) punktus pēc kārtas un galīgi salauza spēles gaitu.

Carnikaviešu rindās rezultatīvākie bija Edgars Vecums ar 29, Kristaps Briedis ar 16 un Rolands Dovgjallo ar 12 gūtiem punktiem. LBL trešās divīzijas turnīra tabulā Carnikavas klubs ar 16 uzvarām 24 spēlēs saglabā piekto vietu.