12.03.2014 19:50

Saulkrastu komanda negaidīti zaudē "Pārdaugavas" basketbolistiem

Divas kārtas līdz Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīra beigām Saulkrastu vienība zaudējusi cerības iegūt pirmo vietu regulārās sezonas noslēguma tabulā.

Izbraukuma spēli pret rangā krietni zemāk esošo "Pārdaugavas" komandu saulkrastieši uzsāka visai pārliecinoši un pirmo ceturtdaļu pabeidza 18:11. Taču pirmā puslaika otrajā pusē laukumā jau dominēja rīdzinieki un atpūtā devās, sasnieguši lielāko pārsvaru – 43:32.

Trešās ceturtdaļas vidū Saulkrastu basketbolisti sāka pakaļdzīšanos un dažu minūšu laikā to arī pabeidza (50:50). Taču labi iesākto turpināt viņiem neizdevās – ceturtās ceturtdaļas vidū vairāki uzbrukumi pēc kārtas bija nerezultatīvi, laukuma saimnieki atguva vadību un beigās sagādāja pretiniekiem tikai piekto zaudējumu sezonas 24 spēlēs.

Viesu rindās rezultatīvākie bija Toms Provejs (20 punktu), Edgars Melders (14) un Roberts Bulāns (11 p.). LBL3 turnīra tabulā Saulkrastu komanda saglabā trešo vietu aiz Salacgrīvas (21-2) un RTU (19-4) komandām.

Ceturtdien izbraukuma spēli Bauskā aizvada Carnikavas basketbolisti, bet piektdien BK "Sigulda" savā laukumā uzņems Iecavas klubu "Dartija".