11.03.2014 14:26

Siguldas sporta skolas dambretistiem kārtējie panākumi

Siguldas sporta skolas dambretistiem kārtējie panākumi arhīvs

Divas individuālās uzvaras un divas otrās vietas komandu sacensībās – ar šādu bilanci Latvijas 67. skolēnu sporta spēles simtlauciņu dambretē beiguši Siguldas sporta skolas pārstāvji.

Dambretes turnīri notika četrās vecuma grupās, un jaunākajās – līdz 10 un 13 gadiem – dalībnieku skaits sasniedza teju pussimtu. Šādā konkurencē atzīstamus rezultātus uzrādīja Siguldas jaunie dambretisti.

U-10 grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Arturs Jegurs, kurš deviņās partijās izcīnīja septiņas uzvaras, divreiz nospēlēja neizšķirti un savāca 16 punktus no 18 iespējamiem. Ceturtajā vietā ierindojās Kristians Lelis (13 p.) un astotajā – Rinalds Garkalns (12 p.).

Meitenēm Kristīne Urtāne ierindojās piektajā vietā (12 p.), bet Estere Puķīte 46 dalībnieču konkurencē ieņēma 24. vietu (9 p.). 18 komandu vērtējumā, summējot divu labāko puišu un divu labāko meiteņu iegūtos punktus, siguldieši šajā grupā izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vienīgi Lielvārdes un Ogres apvienotajai komandai.

Vēl vienu individuālo uzvaru Siguldai izcīnīja Edgars Straumanis U-16 vecuma grupas turnīrā. Viņš savāca 15 punktus no 16 iespējamiem (septiņas uzvaras, viens neizšķirts). Labāko desmitniekā izdevās iekļūt arī Kristapam Bruneram, Mārtiņam Zemlītim un Jānim Urtānam – viņiem visiem pa deviņiem punktiem un vietas no piektās līdz septītajai.

U-13 vecuma grupā individuāli labāko trijniekos siguldiešiem iekļūt neizdevās, taču stabili rezultāti ļāva iegūt otro vietu komandu vērtējumā aiz Kuldīgas novada sporta skolas dambretistiem. Puišu turnīrā ceturto vietu ieņēma Renards Helfrehts (14 punkti no 18) un devīto Rainers Broks (12 p.), bet meitenēm sestā bija Līva Oliņa (12 p.) un desmitā Jūlija Poļšina (10 p.).