11.03.2014 12:07

Siguldas jaunie slēpotāji debitē stafetēs

Siguldas biedrības "A2" jaunie slēpotāji Raivja Zīmeļa vadībā startējuši stafešu sacensībās jaunākajās vecuma grupās (līdz 12 gadus veciem sportistiem) Latvijas čempionāta posmā Madonā.

Pirmās uz starta 3 x 1 km distancē stājās meitenes – pirmo etapu veica Urzula Amanita Jargane, kura ļoti veiksmīgi tika galā ar starta uztraukumu un pārliecinoši veica savu posmu, nododot Annai Vītolai stafeti tikai 20 metrus aiz trešās vietas, informēja Siguldas pašvaldībā. Anna cīnījās visiem spēkiem un saglabāja drošu ceturto vietu.

Pēdējā etapā distancē devās Kristīne Brunere, kas ne tikai spēja sadeldēt atstarpi starp trešo vietu, bet finiša spurtā spēja apsteigt Cēsu otrās komandas pārstāvi, izcīnot Siguldai bronzas medaļu. Pirmās divas vietas ieņēma Madonas jaunās slēpotājas un Cēsu pilsētas sporta skolas pirmā komanda.

Meiteņu iedvesmoti, uz starta stājās puiši. Pirmo etapu siguldiešiem veica Helvijs Jānis Kārkliņš. Helvijam ir tikai deviņi gadi, bet viņš nopietni cīnījās un nodeva savu etapu 11. vietā. Tālāk jau cīņā metās Rūdolfs Sirmais, kurš pacēla komandu uz devīto vietu. Trešajā posmā Oskars Veits vēl spēja apsteigt divus konkurentus, un siguldieši finišēja septītajā vietā 13 komandu konkurencē.

"A2" komanda piedalījās stafešu sacensībās vīriem 3 x 5 km distancē. Viesturs Eglītis no Jaunpiebalgas, Matīss Valdbergs no Vecpiebalgas un Jānis Paipals no Gulbenes izcīnīja otro vietu, nepilnu minūti zaudējot sporta skolas "Arkādija" slēpotājiem.

Individuālajās sacensībās Latvijas čempionāta posmā no Pierīgas sportistiem vislabāk veicās carnikavietei Laimai Klaužai, kura 10 km distancē elites grupā dāmām ieņēma trešo vietu piecu dalībnieču konkurencē.