10.03.2014 12:46

Visas medaļas Pierīgas jaunajiem kamaniņu braucējiem

Latvijas jaunatnes čempionātā kamaniņu sportā četrās vecuma grupās visas godalgas savāca jaunie sportisti no Siguldas, Ropažiem, Saulkrastiem, Salaspils, Stopiņiem un Sējas.

Otrās dienas sacensībās jaunietēm A vecuma grupā (1997./98. g. dz.) pirmo vietu izcīnīja Zelma Bite no Siguldas, kura divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 24,407 sekundes. Otra ātrākā bija Anda Upīte no Sējas novada (1:25,254), bet trešo vietu izcīnīja Kate Keita Farenhorste no Saulkrastiem (1:25,277), informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

Jau ziņots, ka sacensības A vecuma grupā jauniešiem notika dienu iepriekš, un par uzvarētāju desmit dalībnieku konkurencē kļuva siguldietis Ralfs Bērziņš (1:27,232). Otrajā vietā ierindojās Kristers Aparjods no Saulkrastiem (1:27,557), bet trešajā – Gunārs Bergs no Ropažiem (1:28,192).

Jauniešiem B vecuma grupā (1998./2000. g. dz.) uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Konstantīns Buglaks no Salaspils (divu braucienu summā 1:24,810). Otro vietu ieņēma ropažnieks Roberts Plūme (1:25,618), bet trešajā vietā bija Mārtiņš Pētersons no Siguldas (1:30,899). Jaunietēm šajā vecuma grupā uzvaru izcīnīja Arina Cicjura no Ropažiem (1:15,295). Aiz viņas ierindojās siguldietes Sigita Bērziņa (1:15,516) un Elīna Vītola (1:20,109).

Jauniešiem C vecuma grupā (2001./02. g. dz.) nepārspēts palika salaspilietis Lūkass Krasts (1:13,939). Otro vietu izcīnīja Aleksejs Mišins no Saulkrastiem (1:16,479), bet trešais bija Viktors Nahodkins no Stopiņiem (1:19,051). Visbeidzot jaunākajā D grupā pirmās vietas ieguva ropažnieki Kaspars Rinks (1:16,876) un Felikss Grantiņš (1:21,632), kā arī Mārtiņš Irbe (1:28,436).

Divvietīgo ekipāžu konkurencē šoreiz spēcīgākie bija Ričards Sakovičs no Stopiņiem un Ralfs Vansovičs no Siguldas (1:12,183). Otrajā vietā ierindojās Kristers Krauze no Inčukalna un Edgars Karnītis no Sējas (1:13,236), bet trešie ātrākie bija Stopiņu novada pārstāvji Aksels Tupe un Kaspars Šļakota (1:15,402).