09.03.2014 09:54

Sporta skolu duelī Salaspils handbolistes piekāpjas Dobelei

Sporta skolu duelī Salaspils handbolistes piekāpjas Dobelei Latvijas Handbola federācija

Latvijas dāmu handbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijas atbildes spēlē Salaspils sporta skolas komandai būs jāatspēlē triju vārtu deficīts.

Sestdien Salaspilī notikušajā pirmajā mačā pret Dobeles sporta skolas komandu laukuma saimnieces pirmajās desmit minūtēs ne reizi nespēja ieraidīt bumbu pretinieču vārtos un nonāca zaudētājās 0:4. Daudz labāk uzbrukumā nesekmējās arī turpmāk, un četras minūtes līdz pirmā puslaika beigām jau "mīnus seši" (3:9).

Līdz pārtraukumam salaspilietēm izdevās trīs vārtus atspēlēt un otrā puslaika vidū starpību sadeldēt līdz minimumam (13:14). Vēl desmit minūtes līdz beigām iespēja atspēlēties mājiniecēm bija gluži reāla (16:18), taču tad trīs uzbrukumus pēc kārtas ar precīziem metieniem pabeidza virslīgas rezultatīvākā spēlētāja Laura Ņeverovska, un dobelnieces svinēja uzvaru 22:19.

Deviņus vārtus Salaspils sporta skolas komandas labā guva Linda Borisanova, četrus – Dace Potapova.

Atbildes spēle Dobelē notiks 23. martā. Sērijas uzvarētājas kļūs zināmas divu spēļu summā un pusfinālā spēlēs pret Stopiņu novada komandu. Virslīgas pamatturnīrā Dobeles handbolistes ieņēma ceturto un Salaspils spēlētājas – piekto vietu. Pirmo triju vietu ieguvējas uzreiz nodrošināja vietu pusfinālā.