02.03.2014 22:14

Cēsnieki revanšējas florbola klubam "Ķekava", sērijā neizšķirts

Latvijas virslīgas florbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē svētdien Cēsis mājinieki "Cēsu alus"/"Lekrings" florbolisti ar 8:6 uzvarēja FK "Ķekava" komandu un izlīdzināja rezultātu sērijā 1:1.

Pirmajās divās trešdaļās vadību pārmaiņu pārņēma te viena, te otra komanda. Pēc tam, kad rezultātu bija atklājuši cēsnieki, triju minūšu laikā Aivis Hammers vispirms realizēja soda metienu, bet pēc tam ar precīzu metienu no spēles vadībā izvirzīja Ķekavas komandu. Otrā perioda sākumā trešos vārtus viesu labā guva Mārtiņš Brigmanis (3:2), taču līdz pārtraukumam Cēsu florbolisti atguva vadību.

Trešās trešdaļas Matīss Jansons vēlreiz izlīdzināja rezultātu (4:4), bet nākamo triju minūšu laikā bumbiņa divreiz ielidoja FK "Ķekava" vārtos, un vairs atspēlēties viesiem vairs neizdevās. Pēdējos divus vārtus ķekaviešu labā guva Kristaps Jēkabsons (5:6) un Jānis Belasovs (6:8).

Jau ziņots, ka sērijas pirmajā spēlē piektdien FK "Ķekava" izcīnīja uzvaru 7:4. Trešā un ceturtā spēle notiks 8.un 9. martā Ulbrokas sporta kompleksā, kur mājinieki statusā būs Ķekavas florbolisti.

Divām Pierīgas komandām beigusies sezona pirmajā līgā. Ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē florbola klubs "Ādaži" otrreiz piekāpās Jelgavas novada komandai 7:8, bet sporta klubs "Babīte" pēc uzvaras 4:2 pār Kocēnu "Rubeni-1" pirmajā spēlē nākamajās divās zaudēja 3:7 un 5:6. Sērijas ritēja līdz divām uzvarām.

Dāmu virslīgā divus smagus zaudējumus nedēļas nogalē piedzīvojušās FK "Ādaži" florbolistes – 3:21 pret "Rubeni" (Kocēnu komandai sezonas rezultativitātes rekords) un 0:7 pret FK "Ķekava". Ķekaviešu labā četrus vārtus guva Ieva Jurkāne. Vēl vienā spēlē "Ķekavas Bulldogs" kluba florbolistes pēc divām trešdaļām bija vadībā 3:1 cīņā pret Rīgas Stradiņa universitāti, taču beigās zaudēja 3:4.

Virslīgas turnīra tabulā "Rubenei" ir 48 punkti (18 spēlēs), FK "Ķekava" 31 (18), RSU 24 (17), "Ķekavas Bulldogs" 21 (17) un FK "Ādaži" 8 (18).