01.03.2014 17:22

Grēniņam pirmā un otrā vieta LVS kausa pirmajā posmā

Māris Grēniņš no Babītes novada veiksmīgi startējis Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas pirmā posma sacensībās Kuldīgā.

60 metru barjerskrējienā, kurā gan startēja tikai divi dalībnieki, M. Grēniņš finišēja pirmais pēc 8,44 sekundēm. Savukārt sacensībās tāllēkšanā Māris, tāpat kā pirms nedēļas Latvijas ziemas čempionātā, ierindojās otrajā vietā ar 7,14 metrus tālu lēcienu, piekāpjoties vienīgi citam sporta kluba "Auseklis" pārstāvim Elvijam Misānam (7,54 m).

LVS kausa pirmā posma sacensībās piedalījās arī vairāki Siguldas sporta skolas audzēkņi. 60 metru sprintā trešo vietu izcīnīja Valters Reinis Rasnačs, kurš finālā finišēja pēc 7,22 sekundēm. Vēl vienu uzvaru šajā distancē guva E. Misāns (6,95 s). Septītais sprintā bija Artis Rušiņš (7,54 s), bet 1000 metru skrējienā devītajā vietā ierindojās 16 gadus vecais siguldietis Edgars Daugulis (2:48,21).

Vairāki Siguldas jaunie vieglatlēti piedalījās sacensībās jauniešiem (1999./2000. g. dz.). 1000 metru distancē Pauls Daugulis ieņēma ceturto vietu (2:58,81) un Kristaps Bruners piekto (3:02,05), bet 60 metru sprintā 21. vietās ierindojās Liene Modnika (9,15 s) un Reinis Rocēns (8,65 s).

LVS kausa izcīņa šogad notiek četros posmos, kas vēl risināsies maijā Liepājā un jūlijā Jelgavā un Iecavā, kā arī finālsposmā, kas notiks 7. augustā Rīgā. Paralēli sacensības notiek gan pieaugušajiem (1998. g. dz. un vecāki), gan jauniešiem.