01.03.2014 09:09

Astoņas bumbiņas vienos vārtos, izšķirošās trīs – otros

Astoņas bumbiņas vienos vārtos, izšķirošās trīs – otros Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola čempionāta virslīgas ceturtdaļfināla sēriju ar uzvaru izbraukuma spēlē pret pašreizējiem čempioniem Cēsīs sākuši florbola kluba "Ķekava" spēlētāji.

FK "Ķekava" un "Cēsu alus"/"Lekrings" komandu pirmajā mačā nepilnu četru minūšu laikā laukuma saimnieki guva divus vārtus un spēles pirmo posmu pabeidza 2:0 savā labā.

Otrās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs Matīss Jansons un Ainārs Juškēvičs panāca izlīdzinājumu, bet perioda vidū pusotras minūtes laikā Gints Klēģers divreiz trāpīja mājinieku vārtos, panākot jau 4:2 ķekaviešu labā.

Trešajā trešdaļā bumbiņa turpināja lidot tajos pašos vārtos – 52. minūtē neizšķirts 4:4. Taču jau trīs minūtes vēlāk pēc pieredzējušo Aināra Juškēviča un Ginta Klēģera saspēles beidzot tika "atslēgti" arī otri vārti, un nākamo divu minūšu laikā ķekavieši vēl divreiz pārspēja cēsnieku vārtsargu. Beigās uzvara 7:4.

Ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle notiks svētdien vakarā turpat Cēsīs.