28.02.2014 14:03

Uzvar ar diviem un deviņpadsmit gūtiem vārtiem

Uzvar ar diviem un deviņpadsmit gūtiem vārtiem Latvijas Florbola savienība

Rīgas atklātajā čempionātā florbolā (RAČF) ar uzvarām otrā posma turnīru sākušas divas Pierīgas komandas.

Florbola klubs "Ikšķile" Superlīgas turnīru, kurā piedalās astoņas labākās komandas, iesāka ar iespaidīgu 19:9 uzvaru savā laukumā pār "Fastum" florbolistiem. Trešajā trešdaļā vien ikšķilieši bumbiņu viesu vārtos ieraidīja deviņas reizes. Pa hettrikam šajā mačā nopelnīja Konstantīns Balzaris, Mārtiņš Vilks un Rolands Zveja.

Savukārt florbola kluba "Ādaži" spēlētāji trīs vārtus nespēja gūt visi kopā, tomēr Rīgas čempionāta otro posmu, pirmo maču aizvadot deviņu vīru sastāvā, iesāka ar minimālu uzvaru 2:1 pār "Nūjas.lv" komandu. Vienīgo reizi bumbiņu ādažnieku vārtos pretinieki iemeta trīs minūtes līdz pamatlaika beigām.

Nākamnedēļ Superlīgas turnīrā iesaistīsies trešā Pierīgas komanda – Carnikavas florbola klubs. Pirmo divu vietu ieguvēji pēc divu apļu izspēles uzreiz iekļūs pusfinālā, bet pārējās sešas komandas kopā ar divām labākajām Cerību līgas vienībām aizvadīs ceturtdaļfināla spēles.

Ņemot vērā pirmajā posmā aizvadīto savstarpējo cīņu rezultātus, Pierīgas komandas turnīra tabulā šobrīd ieņem pirmās trīs vietas: FK "Ikšķile" ir 16 punkti (7 spēlēs), FK "Ādaži" 14 (7) un Carnikavai 12 (6). Punkts mazāk ir "Fastum" komandai.