28.02.2014 09:30

Ogres basketbolisti revanšējas mārupiešiem

Ogres basketbolisti revanšējas mārupiešiem Krišjānis Grantiņš

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā zaudējumu izbraukuma spēlē pret Ogres basketbola skolas komandu piedzīvojis basketbola klubs "Mārupe".

Pēc samērā veiksmīga spēles sākuma (27:20 otrās ceturtdaļas sākumā) mārupieši iekrita piecu minūšu "bedrē", zaudēja 15 punktus pēc kārtas un no šī nokdauna īsti atgūties tā arī vairs nespēja. Otrā puslaika vidū BK "Mārupe" no 47:64 spēja starpību samazināt līdz 59:67, taču ogrēnieši šo ofensīvu apturēja un pārliecinoši revanšējās par abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē gūto zaudējumu 87:71.

BK "Mārupe" labā Rihards Pāže guva 20 punktus, Toms Straudovskis 15, Gundars Brička un Mārtiņš Šteinbergs pa 10 punktiem.

Turnīrā par 1.–10. vietu mārupieši ar sešām uzvarām 15 spēlēs ieņem dalītu astoto vietu. Otrā posma turnīrā viņiem atlicis aizvadīt trīs spēles, pirmo no tām – jau sestdien savā laukumā pret līderiem Ventspils "Baltijas Tranzīta servisu", kam ir 10 uzvaras 14 mačos.

LBL2 izslēgšanas turnīrā piedalīsies visas desmit pirmās grupas komandas un divas labākās otrās grupas vienības.