26.02.2014 11:32

Siguldā pulcējas gandrīz četri simti jauno džudistu

Siguldā pulcējas gandrīz četri simti jauno džudistu arhīvs

Divas dienas Siguldas sporta skolas zālē risinājās vietājā džudo kluba rīkotās jaunatnes sacensības "Sigulda 2014", kurās gandrīz 380 dalībnieku aizvadīja vairāk nekā pustūkstoti cīņu.

Turnīra dalībnieku vidū bija arī desmit Siguldas džudo kluba pārstāvji, un sešiem no viņiem savās vecuma grupās un svara kategorijās izdevās iekļūt laureātu skaitā. Pirmo vietu vecākajā U-16 grupā izcīnīja Renārs Hans, divas otrās vietas ieguva Emīls Indriksons (U-9) un Daniela Petrova (U-10), bet trešās – Oskars Ruika, Bruno Gailāns (abi U-10) un Klāvs Ķirsons (U-14).

26 komandu vērtējumā siguldiešiem šie panākumi deva divpadsmito vietu. Bet otro vietu, summā piekāpjoties vienīgi skaitliski divreiz lielākajai džudo kluba "Lido" delegācijai, izcīnīja Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti, kuri kopumā ieguva desmit zelta, piecas sudraba un astoņas bronzas godalgas.

Meiteņu grupā par uzvarētājām kļuva Lizete Jenerte (U-10), Elīza Jevstigņejeva, Sofija Koļesņičenko, Aleksandra Nazarova, Andra Nika un Sofija Vlasova (visas U-14), bet puišiem – Gustavs Hugo Ekmanis, Klāvs Gailītis, Jānis Edgars Štrauss (visi U-12) un Andrejs Rižovs (U-14).

Otrās vietas ieguva Ernests Brigmanis-Briģis, Leons Ustinovs, Aleksejs Kulakovs (visi U-8), Valdemārs Gerke (U-14) un Aleksejs Nazarovs (U-16), trešās – Dārta Smildziņa (U-14), Fricis Roberts Štrauss (U-8), Rihards Gatis Klaušs, Eduards Nika (abi U-10), Ralfs Alksnis, Artūrs Kiseļevskis (abi U-12), Gatis Leļevs (U-14) un Maksims Marins (U-16).

Pie medaļām Siguldā tika vēl vairāku Pierīgas novadu jaunie sportisti. Ulbrokas sporta kluba pārstāvji Arsenijs Gudejevs (U-8) un Maksims Tjutjunovs (U-16) turnīrā izcīnīja uzvaras, bet Gļebs Babičs (U-8) trešo vietu. Savukārt Inčukalna novada kluba "Gauja" džudisti nopelnīja sešas medaļas – pirmā vieta Nikai Motiļkovai (U-10), otrā Līnai Leicānei (U-10), trešās Kristapam Gucaļukam, Timuram Trišinam (abi U-8), Vladai Sockai un Danilam Akseonovam (abi U-14).