26.02.2014 10:31

Saulkrastu basketbolistiem dramatisks zaudējums galotnē

Nenosargājuši 15 punktu pārsvaru, saulkrastieši piedzīvo trešo neveiksmi Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā šosezon.

Otrdienas spēlē pret tuvākajiem sekotājiem turnīra tabulā Rīgas Tehniskās universitātes basketbolistiem laukuma saimnieki pirmās ceturtdaļas lielāko daļu bija iedzinējos, taču pirmā puslaika vidū pārņēma vadību un neilgi pirms pārtraukuma pārsvaru pamazām bija pieaudzējuši līdz 14 punktiem (38:24).

Lielāko starpību Saulkrastu komanda sasniedza otrā puslaika sākumā (43:28), un labu laiku viņu pārsvars šķita visai drošs. Vēl 37 sekundes pirms pamatlaika beigām mājinieki bija vadībā 62:58 (11 sekundes līdz beigām – 63:61), taču cīņas izskaņa viņiem izvērtās pagalam neveiksmīga.

Piecas sekundes līdz finālsirēnai studenti pamanījās panākt izlīdzinājumu, pēc tam atguva bumbu un vēl arī realizēja trīspunktu metienu – 63:66. Zīmīgi, ka visā spēlē RTU basketbolisti realizēja tikai četrus no 25 tālmetieniem, no tiem divus – pēdējās 40 sekundēs.

Saulkrastu komandas labā Toms Provejs guva 15, Roberts Bulāns 13 un Reinis Birznieks 11 punktus.

Turnīra tabulā Saulkrastu komanda (18-3) ieņem otro vietu aiz Salacgrīvas komandas (19-2), turklāt jau šopiektdien abas līdervienības tiksies savā starpā Salacgrīvā. RTU basketbolisti ieņem trešo vietu (17-4), viņiem seko BK "Sigulda" (16-5) un Carnikavas komanda (13-8). Siguldieši piektdien savā laukumā uzņems "Stasis"/Alūksne vienību, bet carnikavieši viesosies Rūjienā.