25.02.2014 17:22

Ziemas čempionāta medaļas "aizpeld" uz Mārupi, Stopiņiem un Ikšķili

(1 balsojums)

Diviem Pierīgas novadu peldētājiem Latvijas ziemas čempionātā izdodas izcīnīt pa četrām medaļām.

Trešo augstvērtīgāko rezultātu visā čempionātā sasniedza mārupietis Jānis Šaltāns 100 metru peldējumā uz muguras, kurā viņš uzvarēja, finišējot pēc 54,25 sekundēm. Vēl vienu individuālo uzvaru sporta skolas "Rīdzene" pārstāvis guva 100 metros tauriņstilā (54,19 s), kā arī ieguva vienu zelta un vienu sudraba godalgu 4 x 100 brīvā stila stafetē un kombinētajā stafetē.

Pie godalgām tika vēl vairāki Mārupes novada peldētāji, kuri pārstāvēja BJSS "Rīdzene". Pāvels Gribovskis uzvarēja 50 metru brīvā stila sprintā (23,34 s) un ieņēma trešo vietu divreiz garākā distancē (52,13 s), kurā Latvijas čempiona titulu izcīnīja viņa novadnieks Ģirts Feldbergs (51,22 s). Ģ. Feldbergam vēl arī sudrabs 200 metros uz muguras (2:05,14) un pirmā un otrā vieta stafetēs.

Divas Latvijas ziemas čempionāta medaļas izcīnīja sporta kluba "Delfins" pārstāvis Daniels Ziborovs no Stopiņu novada. Viņš uzvarēja 400 metru kompleksajā peldējumā (4:38,09) un ierindojās otrajā vietā 200 metros brasā (2:16,58).

Dāmu sacensībās laureātu pulkā iekļuva divas Pierīgas novadu peldētājas. Dārta Eleonora Dakse no Ikšķiles guva divas individuālās uzvaras 200 un 400 metru brīvā stila peldējumos (attiecīgi 2:08,38 un 4:29,57), kā arī palīdzēja BJSS "Rīdzene" komandai uzvarēt abos stafešu peldējumos, summā savācot četras augstākās raudzes medaļas.

Savukārt 15 gadus vecajai Agnesei Patrīcijai Ozolai no Stopiņu novada pilns medaļu komplekts: zelts garākajā 800 metru brīvā stila distancē (10:07,96), sudrabs 400 metros brīvajā stilā (4:47,49) un bronza 4 x 100 m brīvā stila stafetē BJSS "Rīdzene"/DSN komandas sastāvā.