25.02.2014 11:11

Jaunie orientieristi startējuši pasaules un Eiropas ziemas čempionātā

Divi Pierīgas novadu sportisti nedēļas nogalē piedalījušies junioru pasaules čempionātā un jauniešu Eiropas čempionātā ziemas orientēšanās sportā, kas notika Igaunijā.

Jauniešu (U-17 vecuma grupas) sacensībās Uldis Upītis no Saulkrastiem individuāli ierindojās 24. vietā vidējā distancē, 19. vietā garajā distancē un 18. vietā sprinta sacensībās, kā arī ieņēma sesto vietu kopā ar Niku Pļaviņu un Jevgeņiju Daņilovu stafetē.

Pasaules junioru čempionātā U-20 grupā Latviju pārstāvēja ādažniece Laura Leiboma. Vidējā distancē viņa ierindojās 37. vietā, garajā distancē 36. vietā un sprintā 31. vietā.

Sešpadsmit valstu konkurencē Latvijas jaunie orientieristi komandu vērtējumā šajās sacensībās ieņēma septīto vietu.