18.02.2014 11:43

Ropažu novadā finišē "333 Ziemas kausa" izcīņa

Silto un slapjo laika apstākļu dēļ trases segums sacīkšu pēdējā ceturtajā posmā sporta kompleksā "333" Ropažu novadā bija tikai asfaltētajā daļā.

Priekšpiedziņas klasē (2WD) nepārspējams bija Raivis Bartušauskis, visos trijos braucienos uzrādot ātrāko apļa laiku. Raivim sekoja Nauris Aizsils, bet trijnieku noslēdza Edgars Kokorišs, informēja rīkotāji.

Aizmugures piedziņas klasē (RWD) pirmo vietu ieguva Jānis Apsītis, kurš kausa divos posmos palika ceturtais un vienā posmā astotais. Otrajā vietā, nepiedaloties trešajā braucienā, ierindojās kausa kopvērtējuma līderis Andris Vovers, savukārt trešo vietu ieņēma Jānis Visockis.

Visu riteņu piedziņas klasē (4WD) pirmo vietu ieguva Sandis Šāblis, aiz kura sekoja Vigo Rubenis, nobraucot divus braucienus no trim. Trešo vietu ieņēma viens no kopvērtējuma līderiem Ints Jeršovs.

"333 Ziemas kausā" šosezon ziemas apstākļi bija tikai viena posma sacensībās. Par spīti tam dalībnieki ar sacensību formātu bija apmierināti, ko apliecina pastāvīgais braucēju skaits. 1. martā ārpus ieskaites sacensībās notiks kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana un galvenās balvas – "Webasto" autonomās apkures sistēmas – izloze.