16.02.2014 18:03

Vēl divas uzvaras Stopiņu handbolistēm nodrošina pirmo vietu

22. februārī Dobelē Stopiņu novada handbola komandai (NHK) būs iespēja Latvijas virslīgas čempionāta priekšsacīkstes pabeigt ar simtprocentīgu rezultātu – 15 uzvaras 15 spēlēs.

Nedēļas nogalē panākumu sēriju Stopiņu handbolistes turpināja ar vēl divām uzvarētām spēlē. Vispirms viņas pārliecinoši pieveica Latvijas jaunatnes izlasi 38:17, bet pēc tam krietni spraigākā cīņā otrajā puslaikā salauza Ludzas sporta kluba "Latgols" pretestību – 31:25. Šajās divās spēlēs kopā Elza Seržante guva 18, Ivita Asare 14, Elita Ekkerte 12 un Lana Nikolajeva 10 vārtus.

Ar 28 punktiem 14 spēlēs Stopiņu NHK spēlētājas nodrošinājušas pirmo vietu virslīgas pamatturnīrā un cīņu par medaļām izslēgšanas turnīrā sāks ar pusfinālu. Savukārt Salaspils sporta skolas handbolistēm par vietu pusfinālā vēl būs jāpacīnās ar Dobeles sporta skolas komandu.

Savukārt Stopiņu NHK vīru komandas zaudējumu sērija ieilgusi jau uz desmit spēlēm. Pēdējā mačā viņi savā laukumā mazrezultatīvā cīņā ar minimālu starpību piekāpās ASK/LU handbolistiem – 18:19. Pamatlaika pēdējās desmit minūtēs piecu vārtu deficītu mājinieki samazināja līdz vieniem vārtiem, tomēr saspringtajā galotnē vismaz punktu izglābt nespēja.

Aizvadītajās 15 spēlēs stopiņieši guvuši divas uzvaras un ar četriem punktiem atrodas turnīra tabulas pēdējā vietā.