16.02.2014 17:28

Siguldas vieglatlētiem junioru čempionāta medaļas

Siguldas vieglatlētiem junioru čempionāta medaļas arhīvs

Kuldīgā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās junioriem un jauniešiem divas godalgas nopelnījuši Siguldas sporta skolas audzēkņi.

Otro vietu 1000 metru skrējienā jauniešu (1997./98. g. dz.) vecuma grupā izcīnīja Edgars Daugulis. Viņš finišēja pēc divām minūtēm un 45,23 sekundēm un uzvarētājam Aivim Ziediņam no Aizkraukles zaudēja pusotru sekundi. Vēl Edgars startēja 600 metru distancē, kurā ierindojās piektajā vietā (1:30,43).

Junioru (1995./96. g. dz.) sacensībās 60 metru sprintā trešo vietu ieņēma Valters Reinis Rasnačs. Priekšsacīkstēs viņš distanci veica 7,29 sekundes, bet finālā bija vēl par sekundes trim simtdaļām ātrāks. Pirms viņa finiša līniju šķērsoja rīdzinieks Vladimirs Mihailovs (7,05 s) un Kristaps Zūdiņš no Kandavas (7,14).

15. vietā 60 metru skrējienā ierindojās vēl viens Siguldas sporta skolas pārstāvis Artis Rušiņš (7,53 s), bet Valters Rasnačs vēl startēja 300 metru distancē, kurā ieņēma sesto vietu (37,77 s).

Sestajā vietā sacensībās lodes grūšanā juniorēm ierindojās Marta Šaboviča no Ķekavas novada sporta skolas (8,87 metri), bet jauniešiem Siguldas sporta skolas un Murjāņu Sporta ģimnāzijas pārstāvis Ričards Griezītis ieņēma ceturto vietu (13,84 m) un ķekavietis Kristaps Geks – sesto (13,50 m).

Vēl 300 metru skrējienā siguldietis Nauris Deksnis ierindojās 16. vietā (40,34 s), bet Toms Ķēdis 3000 metru distancē tika diskvalificēts.