12.02.2014 14:18

Siguldas jaunie stiprinieki labākie Latvijas kausa izcīņas posmā

Siguldas "Panatta Fitness" komandas pārstāvji Bauskas novada atklātajā čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus izcīnījuši godalgotas vietas gan jauniešu, gan pieaugušo konkurencē.

Divas uzvaras siguldieši guva jauniešu vecuma grupā (1996. g. dz. un jaunāki). Svara kategorijā līdz 66 kg Emīls Ločmelis uzspieda 110 kilogramus smagu stieni, kas, salīdzinot ar personisko svaru, izrādījās absolūti labākais rezultāts šajā vecuma grupā. Trešais absolūti labākais jauniešiem un pirmais svara kategorijā līdz 105 kg bija Nils Teterovskis, kurš sasniedza 132,5 kilogramus.

Pieaugušo sacensībās "Open" kategorijā Siguldas "Panatta Fitness" komandu pārstāvēja divi spēkavīri. Mārtiņš Zviedrāns (kategorija līdz 105) uzrādīja rezultātu 177,5 kilogrami un ieņēma otro vietu, bet Elmārs Rudzītis (līdz 120 kg) ierindojās ceturtajā vietā ar 165 kilogramiem.

Gados jaunāko senioru grupā (1965./74. g. dz.) svara kategorijā līdz 120 kg trešo vietu izcīnīja baldonietis Ervīns Dilbo – 160 kilogrami. Vienu pozīciju viņam zaudēja siguldietis Aigars Liziņš (140 kg).

Latvijas kausa izcīņas trešais posms jau šosestdien risināsies Inčukalna sporta kompleksā, kur notiks novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus maksimālo reižu skaitu. Sacensības notiks vecuma četrās svara kategorijās jauniešiem, junioriem, pieaugušajiem un senioriem, kā arī divās dāmām. Sākums plkst. 12.