12.02.2014 10:20

Saulkrastu basketbolisti revanšējas carnikaviešiem

Saulkrastu basketbolisti revanšējas carnikaviešiem Krišjānis Grantiņš

Principiālajā kaimiņu novadu komandu spēlē Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā mājinieki saulkrastieši cīņas galotnē salauž carnikaviešu pretestību un revanšējas par zaudējumu pirmā apļa mačā.

Piejūras novadu derbiju Saulkrastu sporta centrā veiksmīgāk iesāka viesi, kuri otrās ceturtdaļas sākumā panāca 24:15 savā labā. Taču drīz vien Saulkrastu komanda atbildēja ar 12:0 izrāvienu, izvirzījās vadībā un atpūtā devās jau ar četru punktu pārsvaru (32:28).

Tuvojoties otrā puslaika vidum, laukuma saimnieku pārsvars uz brīdi sasniedza arī desmit punktu atzīmi (45:35), taču carnikavieši pretiniekiem ofensīvu attīstīt neļāva, punktu pa punktam deldēja starpību, un nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts kļuva neizšķirts 60:60.

Izšķirošajos brīžos mājinieki tomēr izrādījās aukstasinīgāki, bet Carnikavas komandu pievīla gan neprecizitāte metienos, gan vairākas kļūdas. Beigās 67:63 Saulkrastu labā.

Uzvarētāju rindās labākais bija Toms Provejs, kurš guva 28 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles un pārķēra četras pretinieku piespēles. Desmit punktus guva Mikus Karlovs. Carnikavas kluba labā Kristaps Briedis guva 16, Jānis Leja 12 un Edgars Vecums 10 punktus.

LBL trešās divīzijas turnīra tabulā Saulkrastu komanda ar 17 uzvarām un diviem zaudējumiem nostiprinājusies pirmajā vietā. Carnikaviešiem šis bija septītais zaudējums 20 spēlēs, un viņi ieņem piekto vietu.