11.02.2014 10:00

Pierīgas vieglatlētiem Rīgas čempionāta medaļas

Pierīgas vieglatlētiem Rīgas čempionāta medaļas arhīvs

Pagājušās nedēļas nogalē vairāku Pierīgas novadu pārstāvji piedalījušies Rīgas ziemas vieglatlētikas čempionātā un Latvijas jaunatnes čempionātā telpās B vecuma grupā.

Rīgas Sporta manēžā notikušajās galvaspilsētas meistarsacīkstēs pieaugušajiem un junioriem lielākos panākumus guva Jeļena Ābele no Mārupes sporta centra, kura izcīnīja uzvaru 3000 metru skrējienā, finišējot pēc 10 minūtēm un 20,98 sekundēm.

Divas otrās vietas izcīnīja Māris Grēniņš no Babītes novada. Tāllēkšanā viņš pirmo reizi šosezon pārvarēja septiņu metru atzīmi (7,06 m) un piekāpās vienīgi sacensību augstvērtīgākā rezultāta īpašniekam Elvijam Misānam (7,79 m). Savukārt 60 metru barjerskrējienā ar rezultātu 8,25 sekundes finālā tikai par sekundes vienu simtdaļu zaudēja Jānim Jansonam.

Barjersprintā junioriem astoto vietu ieguva Juris Gailis no Salaspils sporta skolas (9,86 s), astotais bija arī Ķekavas novada sporta skolas pārstāvis Kristaps Geks lodes grūšanā (10,01 m).

Kuldīgā aizvadīts Latvijas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā telpās B vecuma grupā (1999./2000. g. dz.). Pierīgas jaunajiem sportistiem no Salaspils, Siguldas un Mārupes pie godalgām tikt gan neizdevās.

Vistuvāk godalgoto pjedestālam bija divi skrējēji no Siguldas sporta skolas. Pauls Daugulis 600 metru distancē finišēja ceturtais (1:37,44), sekundes sešas desmitdaļas zaudējot trešās vietas ieguvējam. Ceturtais bija arī Kristaps Bruners 2000 metru distancē (6:51,58).

Labāko desmitniekā iekļuva Salaspils sporta skolas audzēkņi Gatis Saulītis sacensībās augstlēkšanā (1,66 m) un Emīls Elksnītis, kurš 60 metru sprintā 78 dalībnieku konkurencē priekšsacīkstēs uzrādīja septīto rezultātu (7,79 s) un tikai par 0,02 sekundēm atpalika no finālistu sešnieka.

Šonedēļ Kuldīgā risināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās junioriem un jauniešiem (1995./98. g. dz.).