10.02.2014 15:24

Carnikavieši un siguldieši starp laureātiem slēpošanas sacensībās

Autors
Carnikavieši un siguldieši starp laureātiem slēpošanas sacensībās Cēsu olimpiskais centrs

Pierīgas sportisti nedēļas nogalē iekļuvuši labāko trijniekos vairākās vecuma grupās gan Latvijas Sporta veterānu savienības finālsacensībās Priekuļos, gan "MySport" tautas sacensībās Smeceres sila trasē Madonā.

Latvijas veterānu čempionātā divas uzvaras izcīnījuši Carnikavas novada slēpotāji. Labākā D45 vecuma grupā 3 km distancē bija Laima Klauža, bet K35 grupā vīriem 10 km brīvā stila slēpojumā carnikaviešiem pat divas medaļas – par uzvarētāju kļuva Juris Ģērmanis, bet trīsarpus minūtes aiz viņa kā trešais finišēja Andris Rozītis.

10 kilometros K40 grupā otro vietu ieņēma siguldietis Kaspars Kārkliņš, bet divu kilometru distancē D70 grupā seniorēm vienīgo medaļu visai kupli pārstāvētajam Ķekavas novadam izcīnīja Līga Beržuka.

Vairāki no pieminētajiem sportistiem jau dienu vēlāk bija Madonas pusē, kur notika "MySport" tautas slēpojums.

15 km distancē dāmām otro vietu ieguva Laima Klauža, kura finišēja pēc 44 minūtēm un 42 sekundēm un par 73 sekundēm piekāpās vienīgi 22 gadus jaunākajai Andai Muižniecei no Bebrenes. Vecuma grupā 1970./79. gadā dzimušajām slēpotājām otro vietu ieņēma Kristīne Veita no Siguldas (56:21).

Šajā pašā vecuma grupā vīriem Pierīgas slēpotāji izcīnīja pirmās divas vietas – pirmais finišēja "MySport" komandas pārstāvis siguldietis Raivis Zīmelis (34:25), minūti un 16 sekundes viņam zaudēja Juris Ģērmanis.

Bērnu sacensībās viena kilometra slēpojumā līdz desmit gadus veciem zēniem otro vietu ieņēma Helvijs Jānis Kārkliņš no Siguldas.