06.02.2014 11:23

Saulkrastu basketbolistiem sešpadsmitā uzvara

Pēc kārtējā panākuma Iecavā Saulkrastu komanda atgriežas Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīra tabulas līderpozīcijās.

Izbraukuma spēlē Iecavā pret basketbola klubu "Dartija" cīņas liktenis lielā mērā tika izšķirts jau pirmajā puslaikā. Pirmajās piecās minūtēs saulkrastieši veica izrāvienu 12:3, bet otrās ceturtdaļas vidū sasniedza pat 23 punktu pārsvaru (41:18).

Turpinājumā laukuma saimnieki aktivizējās, pamazām deldēja starpību, un divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām situācija kļuva intriģējoša – vairs tikai 63:59 Saulkrastu basketbolistu labā. Uzvaru viņi tomēr neizlaida no rokām un guva 16. panākumu 18 mačos – 67:59.

Uzvarētāju labā Edgars Brumermanis guva 18 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. Roberts Bulāns iemeta 16 un Mikus Karlovs 14 punktus.

LBL3 turnīra tabulā Saulkrastu komanda ir pirmajā vietā, viņiem seko Salacgrīvas (15-2), Siguldas (15-3), RTU (13-4) un Carnikavas (13-5) vienības.

Piektdien izbraukuma spēles aizvadīs Carnikavas un Siguldas basketbolisti, bet nākamotrdien Saulkrastu un Carnikavas komandas aizvadīs savstarpējo cīņu.