04.02.2014 11:22

Latvijas čempionāts bronzas vērtībā

Latvijas čempionāts bronzas vērtībā arhīvs

Ādažu cīņas sporta kluba "Atdzimšana" pārstāvji Latvijas čempionātā cīņas sporta veidos izcīnījuši vienu sudraba un astoņas bronzas godalgas.

Vienīgo sudraba medaļu Ādažu komandas labā ieguva Evija Roķe sacensībās sieviešu cīņā svara kategorijā līdz 58 kilogramiem. Tiesa, viņai bija tikai viena konkurente – daugavpiliete Irina Petrova, kura uzvarēja viņu vienīgajā cīņā.

Trešo vietu brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 57 kg izcīnīja vienīgais sporta kluba "Atdzimšana" pārstāvis Sergejs Lukjanecs. Pirmajā kārtā viņš uzvarēja Julianu Tjapko no Daugavpils, pusfinālā zaudēja Eduardam Kučepalovam no Freidenfelda sporta kluba, bet gandarījuma cīņā par trešo vietu pārspēja Oļegu Stasivu no Jelgavas.

Līdzīgā kārtā, trijās cīņās gūstot divas uzvaras, pie bronzas medaļām tika vairāki Ādažu kluba sportisti Latvijas čempionātā grieķu romiešu cīņā, tostarp Sergejs Lukjanecs, kurš startēja arī šajā cīņas veidā.

Vēl trešās vietas ieguva Aleksandrs Koršunovs (kategorija līdz 59 kg), Sergejs Policāns (71 kg), Armands Alferovs (75 kg), Aleksejs Mihailovs (81 kg), Zbigņevs Romanovskis (98 kg) un Eduards Puļikovskis (130 kg).

Aleksandrs Pocilujko cīņu par trešo vietu zaudēja un noslēgumā ierindojās piektajā vietā, bet Sergejs Protasovs un Pāvels Sokolovs pie panākumiem netika.